אבזרי אמבטיה בוואקום – אילו מוצרים קיימים?

אבזרי אמבטיה בוואקום יסייעו לכם במקלחת בסופו של יום או בגילוח לפני יום עבודה חדש. המגבת שוב נופלת בגלל מתלה שביר? הסבון במקלחת תמיד נופל לכם? זקוקים למראה שתעמוד מולכם באופן יציב? בזכות אביזרים הנצמדים באמצעות וואקום, תוכלו להתנהל היטב ביום יום שלכם ללא כל דאגה.

 

אל חדר האמבטיה נכנס כדי לצאת רגועים בהרבה: בין אם מדובר במקלחת מרגיעה או שמא ניקוי עמוק של הפנים – מדובר בהרגל חביב שכולנו מבצעים מדי יום. כדי לייעל אירועים מרגיעים אלו, מומלץ לרכוש אבזרים הנצמדים בוואקום – כדי למנוע מצב בו לפתע תתחלקו או פריט חשוב ייפול ויתלכלך. כעת, נסקור בקצרה חלק מהמוצרים הכדאיים ביותר לביתכם:

  • מתלה מגבות – יוצאים מהמקלחת, מושיטים יד למגבת אבל היא תמיד נופלת על הרצפה? כדי למנוע מצב מציק זה, מתלה הנצמד באמצעות ואקום לקיר יסייע לכם – ללא כל צל של ספק. בין אם אתם יוצאים מהמקלחת או שמא מעוניינים לנגב את הידיים בטרם תצאו מהשירותים, מתלה עמיד זה יספק פתרון נוח.
  • מחזיק נייר טואלט – נשפך קפה על הרצפה? נכנסים לחדר השירותים ומגלים שהמעמד לנייר טואלט נשבר? מחזיק נייר טואלט הנצמד לקיר באמצעות וואקום יסייע לכם להגיע לנייר במהירות וללא חשש שהוא יתפרק במגע שבריר של אצבע.
  • מראות קוסמטיות – מראה קוסמטית מיועדת לקבוצות שונות באוכלוסייה: נוהגת להתאפר לפני שאת יוצאת לעבודה? מתגלח באופן תדיר? מראה זו תגדיל לכם את הפנים – כך שתוכלו להביט היטב באזור הרלוונטי. עם זאת, בכדי שהמראה תביט עליכם באופן יציב – מומלץ לרכוש מראה קוסמטית בוואקום.

 

ליהנות ממוצרי האמבטיה – בזכות חברת אמבטיקה

פריטי אמבטיה הנצמדים בוואקום חוללו מהפכה של ממש: בין אם מדובר במתלה למגבת איכותי בוואקום ובין אם מדובר במראה קוסמטית ומגדילה – פריטים אלו ורבים אחרים יסייעו לכם להשלים משימות רבות על הצד הטוב ביותר. מחפשים ציוד לאמבטיה בוואקום? הצוות המסור של אמבטיקה, מקבוצת ניו סטאר, ישמח להציג בפניכם את מגוון המוצרים האיכותיים שברשותנו.