מברשת אסלה

שמירה על הניקיון וההיגיינה במקומות השונים בבית מהווה ערך עליון עבור אנשים רבים – וזה בהחלט מוצדק. השקעה ברכישת מברשת אסלה חכמה ומתקדמת עשויה לחסוך מאוד בזמן הניקיון של האסלה, ולכן חנות אמבטיקה דואגת להביא למלאי שלה אך ורק את המוצרים האיכותיים והיעילים ביותר, כאלה שתמיד ידאגו להקל על חייהם של לקוחות החנות. הדבר מתייחס לכל המוצרים, אך מברשת מהווה חלק בלתי נפרד מחדר השירותים (או חדר אמבטיה משולב), ויש ליצור פתרון שגם עושה את העבודה בצורה טובה, גם יכול לשמש לאורך זמן וגם לא פוגע במראה הכללי של החדר. על מנת להשיג מטרות אלה, נדרשים מותגים איכותיים ומובילים בתחום הכלים הסניטריים, וחנות אמבטיקה תמיד דואגת לספק זאת ללקוחותיה.

ניתן להתרשם מהברשות שלנו כאן

מה הדרישות מכל מברשת אסלה בסיסית?

לכאורה, ניתן להגיד שאין שום דבר מורכב או מיוחד במוצר זה, ולכן אין על מה להקפיד בזמן בחירת המברשת המתאימה, אך בפועל יש מספיק גורמים שישפיעו על התפקוד:

  • צורת הידית – על מנת לשפשף היטב את כל חלקי האסלה במהירות ומבלי להתעייף, נדרשת ידית בצורה הנכונה לשם כך.
  • תחתית נוחה להתייבשות המברשת – אתם צריך לנער את המברשת היטב בסוף השימוש, אך חשוב מאוד שהתחתית של המחזיק למברשת יתאים לייבוש טוב של הפריט.
  • סיבים איכותיים – כאלה שהלכלוך נתפס בהם בדיוק במידה הדרושה על מנת לאפשר ניקוי נוח ואיכותי תוחלת חיים ארוכה.

כך תהפכו את חדר השירותים לנעים ומזמין יותר

המברשת עצמה לרוב לא מהווה אביזר אסתטי במיוחד. אך באמצעות בחירה בפריטים נוספים שיתרמו למראה החיצוני של חדר השירותים או חדר האמבטיה המשולב – ניתן ליהנות גם מנוחות של ניקוי האסלה וגם ממראה אסתטי. לדוגמא, מחזיקי מברשות אסתטיות הנדבקות בוואקום אל הקיר ומאפשרים לחסוך מקום על הרצפה ופחות פריטים להיתקל בהם. בנוסף, קיימות מברשות יפות וצבעוניות עם כיסוי יפה לסיבים, כך שגם המברשת לכשעצמה יכולה לתפקד בתור קישוט כאשר אתם לא מנקים את האסלה. האביזרים האיכותיים ביותר נמצאים בחנויות המציאות את המוצרים המתקדמים ביותר בתחום אבזור ועיצוב הבית וחדר האמבטיה בפרט.

מברשת אסלה מסדרת רומא