סוגים שונים של אביזרי אמבטיה

אביזרי אמבטיה משפרים את איכות חיינו ומעניקים לנו חוויה מרעננת בזמן שהותנו באמבט: בין אם מדובר בווילונות עם הדפס מצחיק, ברזים מושקעים, מושבי אסלה עמידים או שמא מדובר בפח אשפה לשמירה על ההיגיינה – מגוון האביזרים לאמבטיה הם עולם ומלואו. מחפשים אחר דרכים חדשות לאבזר את חדר האמבט? בזכות מוצריה של אמבטיקה, מקבוצת ניו סטאר – כלים סניטריים, תוכלו למצוא את מבוקשכם.

 

מדובר באחד החדרים החשובים ביותר, אך רבים מאתנו לא מקדישים לו את הזמן או המחשבה המספיקה לעיצוב. בין אם מדובר בריהוט מוקפד או שמא מדובר באביזרים שונים – מומלץ להתוודע למוצרים השונים המיועדים לאמבטיה. נסקור את חלקם כעת:

  • וילון לאמבט – מתקלחים בבוקר או בערב? בין אם אתם שייכים לקבוצה הראשונה או השנייה, לעיתים קרובות מקלחת יכולה להית עסק מלוכלך למדי – במיוחד כאשר הרצפה מסביב מתמלאת במים. כדי למנוע את יצירתה של בריכה בדירה הקטנה שלכם – מומלץ לרכוש וילון לאמבטיה, כך תוכלו לשמור על חדר יבש ונקי.
  • מושב אסלה – לא סתם מכנים את האסלה כיסא המלך – הרי אנו מבלים זמן רב בישיבה עליו. על מנת שהישיבה תהייה נוחה, כמו גם תשמור על היגיינה נאותה, חשוב לרכוש מושב לאסלה.
  • פח אשפה – כחלק משמירה יום יומית על ההיגיינה שלנו, אנו נפטרים מפסולת לא רצויה; פסולת שיש ביכולתה להשפיע על בריאותנו במידה והיא נשארת קרובה ובהישג יד. כדי להיפטר ממנה, יש לרכוש פח אשפה: פח זה, בין אם הוא עשוי נירוסטה או פלסטיק, ובין אם ניתן להשליך אליו 3 ליטר או יותר של פסולת – חשוב לרכוש אותו.

 

לשמור על ההיגיינה היטב

מחפשים אחר וילון מדליק למקלחת? המושב לאסלה נסדק ואתם זקוקים לחדש? מוזמנים לבקר אצל אבמטיקה: אנו מייבאים אביזרי אמבטיה איכותיים ועמידים; מוצרים שהם המילה האחרונה בעולם הכלים הסניטריים.