סוגים שונים של מראות מגדילות

מראות מגדילות מטרתן לאפשר לנו לראות טוב יותר – לא להפחיד אותנו! בין אם תתלו אותה על הקיר, תעמידו אותה על שולחן האיפור או שמא תישאו אותה בתיק שלכם – מראה מגדילה תסייע לכם להסיר את הלכלוך מהשן, להתאפר היטב או להסיר אותו – ואפילו לזהות אם מישהו מגיח מאחורינו בהפתעה. המראה הקודמת שלכם נסדקה ואתם זקוקים לאחת חדשה? צוות אמבטיקה, השייכת לחברת ניו סטאר המפורסמת, ישמח לסייע לכם.

 

מעוניין להתגלח לפני תחילתו של יום עבודה חדש? מתכננת להתאפר לפני ראיון עבודה בחברה חשובה? בזכות מראה מגדילה איכותית ופונקציונלית – תוכלו לבצע משימות אלו ורבות אחרות. בטרם תרכשו מראה מגדילה, חשוב, ראשית, להתוודע לסוגי המראות המגדילות השונות:

  • מראת כיס – מבלים שעות רבות בעבודה וצריכים להראות ייצוגים? יוצאת לארוחת ערב עם חברה ורוצה לוודא שלא נתקע ברוקולי באחת מהשיניים שלך? מראת כיס תלווה אתכם לאין שתלכו – ותגדיל כל איבר בגוף כדי להשיב אליכם את הברק.
  • מראה עומדת – כולנו מכירים את השלב הזה בבוקר, בו אנו מתעוררים מאוחר מדי לעבודה – ובהתאם לכך, נאלצים להאיץ את ההתארגנות שלנו. אחד משלבי ההתארגנות כולל מבט ממושך במראה מגדילה עומדת: בין אם אתה רוצה לוודא כי מצב הזיפים ראוי או שמא את מעוניינת לאפר את פנייך היטב – מראה מגדילה זו משלבת בין פונקציונליות לבין אסתטיקה נעימה.
  • מראת ואקום – בין אם היא מיועדת למבט חטוף לפני יציאה ליום עבודה נוסף ובין אם היא מיועדת לאיפור לקראת בילוי עם חברות – מראת ואקום הינה מראה נוחה שתקל על תהליך ההתארגנות – ללא כל צל של ספק. מראה זו ניתן להצמיד למשטחים שונים באמצעות נעילת ואקום, כך שתוכלו להביט בעצמכם היטב ללא צורך למתוח את הצוואר.

 

לחייך להשתקפות במראה

אביזרים לאמבטיה כוללים הרבה מעבר למקלחון איכותי או כיור לשטיפת ידיים – מראות מגדילות הן, ללא כל ספק, חלק מהותי גם כן. מעוניינים במראה מגדילה חדה? אצל אמבטיקה תוכלו להתרשם ממגוון המראות הרחב; מגוון הכולל, בין היתר, מנעד רחב של גדלים וצורות.