פח למטבח

קיימים אביזרים שונים בחיי היומיום שלנו שמאפשרים לנו התנהלות הרבה יותר נוחה וקלילה. כך, רכישת פח למטבח במסגרת חנות אמבטיקה המספקת מגוון רחב של כלים סניטריים מתקדמים יכולה להקל על אינספור משימות יומיומיות, מהסיבה הפשוטה שהרבה מהעבודות שלנו במטבח מתחילות ומסתיימות עם השלכה של פסולת לפח. כך, אביזר שפותר את העניין הזה בקות הרבה ביותר מהווה את הסיוע הטוב ביותר בחיי היומיום. אם דואגים לפנות את הפח לעיתים קרובות ועושים זאת בצורה נוחה שדואגת לכך שכל המטבח נשאר נקי – התרומה של כך לחיי היומיום של עקרת הבית היא משמעותית ביותר.

לצפייה בקטלוג הפחים שלנו לחצו כאן

הדרישות הבסיסיות עבור פח למטבח 

על מנת שהפח ישרת לאורך שנים ארוכות, חשוב מאוד שבתכנון שלו יילקחו בחשבון כל הפרטים הקטנים שעשויים להשפיע על אופי השימוש וגם על תוחלת החיים. בין הפרטים האלה ניתן למצוא:

  • מבנה – הצורה של הפח עשויה להשפיע על כך שלא יצטברו נוזלים בתחתית שעם הזמן ירקיבו, על כל המשתמע מכך.
  • גודל – פח גדול מדי תופס מקום רב מדי במטבח, בעוד שפח קטן מדי מתמלא במהירות מעצבנת. כך, הגודל המושלם הוא שביל הזהב בין השניים.
  • אפשרות לפתוח ללא ידיים – כאשר לפח במטבח, הידיים פעמים רבות עמוסות, ובחירה בפח עם ידית שניתן לפתוח עם הרגל זהו בונוס מיוחד שמקל על משימות רבות.
  • עיצוב – על מנת שהפח לא יכער את כל המטבח, מומלץ לבחור במוצר שהושקעה מחשבה רבה בעיצובו.

מה המשותף בין הפח של המטבח לפח בחדר האמבטיה?

כאשר בוחרים פחים לאמבטיה ולמטבח – יש הרבה מן המשותף. יחד עם זאת, הפח במטבח נדרש לעמידות הרבה יותר גבוהה, משום שעליו לעמוד בהרבה יותר פסולת, ולרוב היא תהיה אורגנית, בעוד שבחדר האמבטיה מדובר לרוב בנייר טואלט ומוצרים הגייניים סופגים. חשוב מאוד לראות את המשותף שבין שני סוגי הפחים, אך גם את השונה. אנשים רבים מעצבים את הבתים שלהם באופן אחיד, לכן במקרים מסוימים אותו סוג של פח יכול לעמוד במטבח ובאמבטיה ולשרת את בני הבית באותה המידה ולספק מענה מושלם – אך תמיד יש לקחת בחשבון את הדקויות שצוינו כאן.
פח למטבח