פרמטרים שונים בחירת וילון אמבטיה

וילון אמבטיה הוא אחד הפריטים החשובים ביותר שהופכים כל מקלחת – לחוויה בלתי נשכחת. נהנים לקרוא בזמן האמבטיה? נוהגים להקשיב למוזיקה במקלחת? חדר האמבטיה הוא אחד החדרים בו אנו מבלים זמן רב. כדי להפוך חוויה זו למהנה בהרבה – התקנתו של וילון באמבטיה לא רק יעצור את המים מלהתפשט ברחבי החדר, אלא גם יוסיף קישוט מקסים. אם אתם מתלבטים באיזה וילון יקשט את המקלחת שלכם היטב – בואו להתרשם מהמבחר של אמבטיקה.

 

בסופו של יום עבודה, אין תחושה טובה יותר מלחזור הביתה ולהתכונן למקלחת. אירוע מרגיע זה חותם יום ארוך נוסף – עם המים החמימים לצד בועות סבון. במקביל לכך, ובכדי שחוויה המקלחת תישאר אינטימית ומהנה, מומלץ לרכוש וילון שיקיף אותה. 

בבואכם לבחור את וילון האמבטיה שיענה על הצרכים שלכם, מומלץ לעקוב אחר מספר שלבים חשובים:

  • גודל הווילון – בין אם ברשותכם אמבטיה גדולה או מצומצמת, כדי למצוא את הווילון המתאים עבורכם יש להתאים את הגודל שלו למקלחון או לאמבטיה שברשותכם.
  • סגנון הווילון – מעבר לעובדה שהווילון מגן על הרצפה הסובבת אותנו בעת המקלחת, מדובר באביזר שיש ביכולתו לקשט את האמבטיה ולרענן אותה. אוהבים הדפסים של פרחים? או שמא אתם מעדיפים וילון שקוף? חנויות רבות העוסקות בתחום האביזרים הסניטרים יעמידו לרשותכם מגוון רחב של ווילונות.
  • חומר – היבט חשוב לא פחות בבחירת הווילון לאמבטיה מתייחס לחומר ממנו הוא עשוי. הווילונות הנפוצים ביותר עשויים מ-PVC, כלומר פלסטיק ואף ויניל. חומרים אלו מחזיקים ביתרונות רבים הכוללים, בין היתר, את היכולת להתכבס היטב. עם זאת, הויניל משיג את ה-PVC במעט משום שהוא נחשב לחומר ידידותי לסביבה.

היבטים חשובים לא פחות בעת בחירת הווילון לאמבטיה מתייחסים, למשל, למוט מתאים עליו יתלבש הווילון, כמו גם טבעות עליהן יתלה הווילון – כך ניתן יהיה לפתוח ולסגור את הווילון בנוחות רבה.

 

להשיג את הפרטיות הנדרשת

בין אם בחרתם בווילון עשוי בד, פלסטיק או ויניל – אין ספק שאביזר זה יסייע לכם ליהנות ממקלחת מהנה – תוך כדי הפרטיות הנדרשת. מחפשים זמן רב וילון איכותי לאמבטיה אבל לא מוצאים? הצוות של אמבטיקה, השייכת לניו סטאר – כלים סניטריים בע"מ, ישמח להציג בפניכם את מגוון הווילונות האיכותיים שלנו – עד שתמצאו את האחד עבורכם.