ידיות אחיזה

ידיות אחיזה יחזירו לנו את שיווי המשקל – ויסייע לנו לחזור לשגרת חיינו. כבר מזמן לא מדובר באביזר לגיל הזהב: רבים מאתנו החליקו בעת עמידה במקלחון או איבדו שיווי משקל כאשר התיישבו על האסלה בשירותים. בהתאם לכך, שימוש בידית אחיזה במצבים מפחידים אלו יסייעו לנו – וימנעו פציעה חמורה. אם גם אתם מחפשים אחר פתרון חשוב זה – צרו קשר בהקדם עם חברת אמבטיקה ותתרשמו מהמבחר הקיים.

 

עבור מי מיועדות ידיות אחיזה?

תהליך עיצוב הבית איננו פשוט ודורש אבזור מתאים של חדרי הבית השונים. בין אם מדובר בפתרון יעיל בעת המקלחת או שמא פתרון שיסייע לנו גם בעת השימוש באסלה – חשוב להקדיש לתהליך אבזור זה מחשבה מעמיקה. כתוצאה מכך, רבים מאתנו מחפשים אחר ידיות אחיזה. ידיות אלו, בין אם הן מיועדות עבורנו או עבור ההורים שלנו, מהוות פתרון שיוביל לשיפור באיכות החיים. סוגי ידיות האחיזה כוללים, בין היתר, מוטות אחיזה הכוללים ידית מסתובבת, ידית ואקום שתיצמד לקירות בבטחה, מעקה תמיכה למקלחון או לשירותים ומוצרים רבים אחרים שישמרו על בריאותם של הוריכם – גם כאשר אתם אינכם לידם.

במקביל לכך, חשוב לציין שידיות אחיזה אינן מיועדות אך ורק לאוכלוסייה הבוגרת בחברה, להיפך. למעשה, רבים מאתנו מוצאים את עצמנו במצבים לא פשוטים כלל וכלל – בין אם אנו בדרכנו לצאת מהמקלחת בערב או שמא נעמדים בחדר השירותים תוך חוסר איזון קריטי. במצבים אלו, חשוב להציב ידית אחיזה איתנה; ידית שתשמור על בריאותכם – שכן אין גיל בו תאונות מצערות יכולות להתרחש.

מעבר לכל זאת, ניתן למצוא ידיות אחיזה מעבר לגבולות הבית – אלא גם במשרדים ובמקומות בילוי שונים. יותר ויותר עסקים ומוסדות ציבוריים מגיעים למסקנה החשובה שיש להנגיש את חדרי השירותים כך שכלל קבוצות האוכלוסייה השונות יוכלו להשתמש בחדרים אלו – ובנוחות מרבית.

ידיות אחיזה

להנגיש כל חדר

נגישות ואריכות חיים הם כבר לא מילים גסות, בכדי לאפשר אורח חיים תקין, יעיל ונוח עברו כולנו – התקנתן של ידיות אחיזה יסייעו בכך באופן משמעותי. מעוניינים להתקין אביזר זה בשירותים או בחדר האמבטיה שלכם? אנו, בחברת אבמטיקה, נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את המוצרים האיכותיים שלנו; מוצרים העומדים בתקנים המחמירים ביותר.