מברשת אסלה: עיצובים שונים

מברשת אסלה תסייע לכל אחד ואחת מאתנו לשמור על השירותים נקיים – לאורך כל שעות היום. גרים בבית גדול עם הרבה ילדים? מעסיקים עובדים רבים במשרד בבעלותכם? ניקיון מוקפד ואיכותי ישמור על איכות חייהם של כל האנשים הללו. כדי לבצע משימה זו על הצד הטוב ביותר, חשוב לרכוש מוצרים סניטריים מקצועיים – כאשר מברשת לאסלה היא פריט חשוב ביותר. מעוניינים במברשת זו לאסלת השירותים בבית או בעבודה שלכם? בואו לבקר בחברת אמבטיקה.

 

כדי לשמור על חדר השירותים שלנו, חשוב לקנות מוצרים משלימים וסניטריים. עם זאת, אין זה אומר שמוצרים אלו חייבים להיות משעממים או לא מעוצבים. זקוקים למברשת אסלה? בבואכם לבחור אחת חדשה, ישנם מספר סוגים שונים של מברשות שיענו על הצרכים שלכם. נעבור על חלקם כעת:

  • מברשת תלויה: גודלם של חדרי השירותים משתנה בין בית לבית. במקרים רבים, חללים יהיו קטנים למדי. בשל כך, ניתן לרכוש מברשות תלויות עבור האסלה. בין אם באמצעות ואקום, הדבקה או קידוח – ישנם פתרונות רבים שיסייעו לכם בעת התקנת מוצר משלים זה לאמבט, תוך שמירה על מראה אסתטי ומסודר.
  • שימוש כפול: אם נמשיך בקו של חיסכון בשטח, נוכל למצוא פתרונות יצירתיים נוספים. למה הכוונה? כאשר מדובר במוצרים משלימים לחדר השירותים או האמבט, ניתן למצוא מוצרים רבים בעלי שימוש כפול. כאשר מדובר במברשת לאסלה, ניתן למצוא אותה בגרסאות רבות שחלקן אף כוללות בתוכן מתלה המיועד לנייר טואלט. בשל כך, אם חלל הבית שלכם הוא מצומצם, תוכלו להסתייע במוצר משולב זה – תוך שמירה על מראה מעוצב ונקי.

לצד העיצובים השונים של מברשות אסלה אלו, מומלץ גם לקחת בחשבון את חומר הגלם מהם תהיה עשויה. אחד מחומרי הגלם המומלצים ביותר הוא נירוסטה, משום שהוא נחשב לעמיד ונוח לניקוי.

 

לעצב כראוי את הבית

לרוב נשאיר את הדלת של חדר השירותים סגורה וזאת כדי לשמור על פרטיות האנשים המשתמשים בו. עם זאת, אין זה אומר שלא ניתן לעצב אותו עם מוצרים סניטריים ואסתטיים. זקוקים למברשת אסלה? אצל חברת אמבטיקה, השייכת לקבוצת ניו סטאר, תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים האיכותי ביותר.